Wystartował oficjalny serwis internetowy Szkoły Talentów

Pracowaliśmy nad nim od ponad pół roku i mamy nadzieję, że nasz trud zostanie wynagrodzony Waszym zainteresowaniem. Staraliśmy się, żeby wiedza, którą dla Was zebraliśmy była jak najbardziej przydatna, ba!, nawet przełomowa. Chcemy by nasze doświadczenia przynosiły Wam korzyści odpowiadające celom, jakie postawiliście sobie rozpoczynając naukę czytania globalnego swoich dzieci od najmłodszych lat życia.

Od teraz jednym z naczelnych starań będzie dla nas uzupełnianie naszego serwisu internetowego nowymi i wartościowymi treściami. Wciąż poszerzamy swoją wiedzę, prowadzimy rozmowy z naukowcami z Polski, Wielkiej Brytanii i USA, a także z rodzicami, nauczycielami i pedagogami, którzy wymieniają się z nami swoimi jakże cennymi doświadczeniami. Znajdzie to wyraz w zawartości tego serwisu, gdyż zdobyte informacje będziemy przekazywali dalej, tak byś mógł na bieżąco je śledzić i spożytkowywać w pracy nad rozwojem talentów własnego dziecka. Zatem, zapraszamy Cię do jak najczęstszych odwiedzin.

Pamiętaj, ten serwis to pierwsze takie miejsce w polskim Internecie. Jeżeli chcesz wesprzeć naszą inicjatywę, zachęcamy Cię serdecznie do dzielenia się z nami swoimi doświadczeniami z metodą globalną oraz uwagami na temat dostarczanych przez nas informacji. Doraźnie, służą do tego adresy e-mail oraz telefony, które udostępniliśmy w dziale kontakt. Żeby zmotywować Cię do tego, proponujemy Ci lekturę artykułu: Dlaczego warto się z nami skontaktować?

W niedalekiej przyszłości planujemy również utworzenie własnego forum, umożliwiającego prowadzenie zbiorowej dyskusji, a wnioski które z niej wypłyną będą budować naszą wspólną wiedzę, zasilając informacjami ten serwis internetowy.

Tymczasem, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi zasobami!

 - Zespół Szkoły Talentów -

Aktualności
filmy_slider

Lekcja języka angielskiego przygotowana przez rodzica w programie BilinguAll®, który umożliwia szybkie tworzenie i edytowanie ciekawych lekcji, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Oglądaj

Małe dzieci uczą się czytać równie łatwo, jak uczą się mówić. Wystarczy pokazywać im wyrazy i bawić się z nimi w układanie wyrażeń i zdań.

Oglądaj

Ala zaczęła czytać w wieku trzech lat. Zobacz jak rozwinęła w sobie tę umiejętność mając pięć lat.

Oglądaj

Mama ze Słowenii uczy córkę czytania po polsku. Na potrzeby filmów zestawy po pięć kart zostały pokazane bez zalecanej przerwy.

Oglądaj

Film o specyfice uczenia polskich dzieci za granicą, o wyzwaniach z jakimi zmagają się polskie szkoły w Szkocji.

Oglądaj

Metoda czytania globalnego stosowana jest z powodzeniem przez rodziców, jak i nauczycieli. Doskonale rozwija nie tylko umiejętność czytania ale również szeroko rozumiany potencjał intelektualny i ścieżkę wzrokową małych dzieci.

Oglądaj